Forum Discuţii juridice Să schimbăm împreună legea extindere specializari pentru incadrarea in ...
Discuție deschisă în Să schimbăm împreună legea

extindere specializari pentru incadrarea in activitatea de creatie de programe pentru calculator

Ce s-ar putea face pentru includerea unei specializari (ingineria sistemelor multimedia) in anexa 2 a ordinului Nr. 250/189/748 din 31 mai 2004 privind incadrarea in activitatea de creatie de programe pentru calculator ?
ACT EMIS DE: MINISTERUL MUNCII, SOLIDARITATII SOCIALE SI FAMILIEI
Nr. 250 din 31 mai 2004
MINISTERUL COMUNICATIILOR SI TEHNOLOGIEI INFORMATIEI
Nr. 189 din 20 mai 2004
MINISTERUL FINANTELOR PUBLICE
Nr. 748 din 13 mai 2004
ACT PUBLICAT IN: MONITORUL OFICIAL NR. 573 din 29 iunie 2004
Daca considerati ca aveti argumente intemeiate de a completa Anexa nr. 2 a Ordinului Nr. 250/189/748 din 31 mai 2004 privind incadrarea in activitatea de creatie de programe pentru calculator cu o alta specializare, puteti solicita:
- (prin petitie/memoriu) celor trei ministere modificarea ordinului mentionat;
- (prin petitie/memoriu/audienta) unui parlamentar din circumscriptia dumneavoastra modificarea ordinului mentionat.
:luck:
lia_alexe, utilizator