Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Se contorizeaza activitatea pe site (aplauzele) cu ...
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Se contorizeaza activitatea pe site (aplauzele) cu contul neactivat?

Se contorizeaza ( aplauzele ) = activitaea pe site daca contul NU a fost activat ?
Ar trebui introdusa si alta metoda de validare a contului : prin SMS ( chiar si cu un mic cost ) ! Este mai practic !
inca NU am primit un e-mail de activare ! Am verificat !! Inbox & spam = NIMIC !
LuciGNR, utilizator
O.K a ajuns si mail -ul !!!!!! L-am activat !
Bine ati venit pe acest forum
Este necesar sa asteptati un timp faptic pentru validare cont
Aplauzele se contorizeaza de la activarea contului
Daca intampinati greutati sesizati prin mesaj privat fie moderatorii fie administratorii forumului
Eu am alta problema, primesc e-mailul de activare insa din continutul acestuia lipseste linkul de activare. Ma deranjeaza in special pentru ca nu pot trimite mesaje private sau sa raspund acestora.