avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 301 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Se contorizeaza activitatea pe site (aplauzele) cu ...
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Se contorizeaza activitatea pe site (aplauzele) cu contul neactivat?

Se contorizeaza ( aplauzele ) = activitaea pe site daca contul NU a fost activat ?
Ar trebui introdusa si alta metoda de validare a contului : prin SMS ( chiar si cu un mic cost ) ! Este mai practic !
inca NU am primit un e-mail de activare ! Am verificat !! Inbox & spam = NIMIC !
Ultima modificare: Luni, 1 Iulie 2013
LuciGNR, utilizator
Cel mai recent răspuns: ContSters305424 , utilizator 14:41, 15 Noiembrie 2013
O.K a ajuns si mail -ul !!!!!! L-am activat !
Bine ati venit pe acest forum
Este necesar sa asteptati un timp faptic pentru validare cont
Aplauzele se contorizeaza de la activarea contului
Daca intampinati greutati sesizati prin mesaj privat fie moderatorii fie administratorii forumului
Eu am alta problema, primesc e-mailul de activare insa din continutul acestuia lipseste linkul de activare. Ma deranjeaza in special pentru ca nu pot trimite mesaje private sau sa raspund acestora.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Activare cont. ajutor ContSters305424 ContSters305424 Nu primesc in continutul e-mailului, linkul de activare. Am reluat procedura de retrimitere si activare de nenumarate ori, va rog sa ma ajutati. E-mailul ... (vezi toată discuția)
Cum scap de e-mail-uri inselatoare? nicutuduriu nicutuduriu Nu stiu daca exista vre-o sectiune pentru asa ceva dar va rog sa ma scuzati si sa ma ajutati intr-un fel . Zilnic primesc niste e-mail-uri precum urmatorul ... (vezi toată discuția)
Nu reusesc sa-mi activez contul catipascal catipascal Buna ziua! Nu am primit pe adresa mea de e-mail catipascal@yahoo.com link-ul pentru activarea contului meu. Va rog sa-mi retransmiteti acest e-mail in cel mai ... (vezi toată discuția)