avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 205 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare taxa auto

Ce acte am nevoie pt recuperare taxa auto?unde trebuie sa introduc cererea? Multumesc
In prima faza trebuie sa puneti in vedere anaf sa va restituie banii, evident ei va refuza, apoi va adresati judecatoriei.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperare taxa de prima inmatriculare dec 2010 horace2009 horace2009 Buna ziua, am achitat in data de 8 dec 2010 taxa de prima inmatriculare in jud. Ialomita. Vreau sa fac demersurile pentru recuperarea acesteia.. Stiu ca ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa de poluare LiviuP13 LiviuP13 La data de 05.01.2010 am achizitionat un autoturism din Belgia . Am platit suma de 3.200 ron conform TAXEI DE POLUARE PENTRU AUTOVEHICULE . Intrebarea mea ... (vezi toată discuția)
Restituire taxa de prima inmatriculare gheoiu gheoiu buna ziua am o intrebare la dvs. in anul 2009 am achizitionat o masina second hand la care am platit aceea taxa de prima imatriculare. in anul 2012 ,am dat ... (vezi toată discuția)