Forum Discuţii juridice Executare silită Datorii bancare - somatie executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Datorii bancare - somatie executare silita

buna ziua
am un credit restant,la o unitate bancara
am fost plecata din tara, si nu am mai platit din anul 2009, luna septembrie
azi am primit o somatie executorie, pentru acel credit
in cat timp se prescriu datoriile?
va multumesc anticipat

mentionez ca partile nu au fost citate,iar in sentinta este mentionat- fara cale de atac

gi-jane2, moderator
este Groupama Asigurari SA
Momentan eu nu am niciun fel de venit,si nu dispun de bunuri mobile sau imobile pe numele meu...ce se va intampla?
igabriela31, utilizator
Nu vor avea cum sa execute acel titlu executoriu.
Va multumesc din suflet!