avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 513 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Card bancar inghitit de ATM
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Card bancar inghitit de ATM

buna ziua unde trebuie sa pun reclamatie daca ATM-ul s-a inghitit cardul bancar in strainatate?
multumesc
Cel mai recent răspuns: ContSters214341 , utilizator 15:01, 19 Iulie 2013
Atm-ul a inghitit cardul bancar? Va adresati cu o cerere catre banca emitenta a cardului, in care mentionati pierderea cardului solicitati anularea acestuia si cereti unul nou.
Puteti sa si sunati imediat, ca sa cereti blocarea.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Problema cu o banca Flori Georgi Flori Georgi Buna ziua ! Problema mea este cu o banca a carui client nu sunt,insa intr-o zi atm-ul de la banca mea nu mai avea fonduri. M-am dus la atm-ul altei ... (vezi toată discuția)
Probleme cu banca viorelmlucaci viorelmlucaci intr-o localitate unde nu exista nici un bancomat decat a unei sigure banci [banca 1]am solicitat restituirea sumei de 2000 lei cu un card de debit, tranzactia ... (vezi toată discuția)
Problema ifn și bcr BogdanPaul97 BogdanPaul97 Am și eu o problema și sper sa găsesc aici ajutor. Am un credit făcut la Creditfix IFN, toate bune și frumoase pana când am avut un angajament de ... (vezi toată discuția)