Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Card bancar inghitit de ATM
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Card bancar inghitit de ATM

buna ziua unde trebuie sa pun reclamatie daca ATM-ul s-a inghitit cardul bancar in strainatate?
multumesc
Atm-ul a inghitit cardul bancar? Va adresati cu o cerere catre banca emitenta a cardului, in care mentionati pierderea cardului solicitati anularea acestuia si cereti unul nou.
Puteti sa si sunati imediat, ca sa cereti blocarea.