Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri POS CCE
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri POS CCE

o firma (imm) ce a finalizat un proiect finantat prin pos cce mai poate accesa finantarea prin schema de minimis care urmeaza a fi lansata prin HG 274/2013 ?
in ce conditii ?
multumesc
Daca ajutorul de minimis din poscce nu atinge pragul celor 200000 euro in ultimii 3 ani, atunci puteti accesa schema de minimis prin HG 274/2013 pentru diferenta pana la suma maxima.
Responsabilul economic al proiectului accesat prin poscce trebuie sa stie care este suma.