Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ITM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ITM

Va rog sa ma ajutati sa intocmesc o adresa pentru ITM , in urma unui control.
1. Actele aditionale la cmi au fost intocmite si nu au fost luate la cunostiinta de toti angajati.
- In urma controlului am reusit sa aducem la cunostiinta toate actele aditionale la CIM.
Masura dispusa de ITM:
Angajatorul va face dovada inmanarii unui exemplar din cim si actele aditionale la CMI.
Raspuns: Dovada se face cu copie act aditional ?????...
Antet

Catre
ITM .....

Prin prezenta, va facem cunoscut ca a fopst indeplinita masura ............ stabilita in urma controlului efectuat la societatea noastra la data de ......
Atasam dovada inmanarii unui exemplar de pe c.i.m. si a actelor aditionale la c.i.m.

Semnatura