Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Petitie
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Petitie

O institutie refuza sa-mi rezolve petitia transmisa prin email,motivand ca este anonima si cerandu-mi datele de identificare :nume complet,adresa,telefon.Din cate vad eu in ordonanta,sunt clasate petitiile anonime SAU cele care nu au date de identificare.Ori emailul nu este anonim.
ok