Forum Discuţii juridice Executare silită Carui executor judecatoresc ma adresez?
Discuție deschisă în Executare silită

Carui executor judecatoresc ma adresez?

Buna ziua,
Pentru a pune in aplicare dispozitiile unei hotarari judecatoresti ( recuperare creanta), ma adresez unui executor judecatoresc din raza terotoriala in care isi are sediul debitorul?Concret, firma debitoare din Craiova, apelez doar la executor din Craiova?Precizez ca societatea mea isi are sediul la Rovinari.
Multumesc.
va puteti adresa oricarui executor de pe langa Curtea de Apel Craiova (pt judetele DJ, OT, MH si GJ)