avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 114 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Unde gasesc Intrebarile mele?
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Unde gasesc Intrebarile mele?

aveam raspunsuri si date interesante pt mine, unde gasesc raspunsurile la intrebarile mele?
Cel mai recent răspuns: dogarudobra , utilizator 13:14, 16 August 2013
Accesati topicul prin care ati initiat subiectul ,unde succesiv isi exprima opiniile utilizatorii
Puteti accesa subiectele initiate si la care ati participat dv ,deschizand " Profil utilizator "
În bara neagră de sus găsiţi, în dreapta, un plic (simbolul mesageriei dvs.). Sub acest plic se află secţiunea Forum (scris alb pe fond roşu). Duceţi mouse-ul pe ea şi o să vi se deschidă următorul meniu:
- Prima pagină de forum;
- Ultimele întrebări;
- Ultimele răspunsuri;
- Întrebările mele - aici găsiţi ceea ce vă interesează;
- Întrebări fără răspuns;
- Regulament forum;
- Subiecte urmărite de mine.
Ultima modificare: Miercuri, 14 August 2013
Gabriela Pintea, Consilier juridic
ehehee, daca as fi si eu mai tanara, pe toate le-as sti!
multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Acceasarea intrebarilor mele mai vechi DanielManciu DanielManciu Buna ziua, Cum pot accesa intrebarile mele mai vechi 20011/2012 ? Cu multumiri, Daniel Manciu (vezi toată discuția)
Acces citire mesaj DanielManciu DanielManciu Buna ziua, Ultima mea intrebare pe FORUM a avut 36 de vizualizari si un mesaj, iar acum nu mai este disponibila, nu mai pot fi citite nici intrebarea ... (vezi toată discuția)
Structurare intrebari si raspunsuri , pentru a intelege daca autorul intrebarii este multumit sau nu de raspunsuri si daca toate intrebarile au un raspuns ispires ispires Nu stiu daca este o posibilitate in acest site pentru a urmari mai facil pe site intrebarile si raspunsurile (eu nu o regasesc) dar ar fi util ca intrebarile ... (vezi toată discuția)