Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Unde gasesc Intrebarile mele?
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Unde gasesc Intrebarile mele?

aveam raspunsuri si date interesante pt mine, unde gasesc raspunsurile la intrebarile mele?
Accesati topicul prin care ati initiat subiectul ,unde succesiv isi exprima opiniile utilizatorii
Puteti accesa subiectele initiate si la care ati participat dv ,deschizand " Profil utilizator "
În bara neagră de sus găsiţi, în dreapta, un plic (simbolul mesageriei dvs.). Sub acest plic se află secţiunea Forum (scris alb pe fond roşu). Duceţi mouse-ul pe ea şi o să vi se deschidă următorul meniu:
- Prima pagină de forum;
- Ultimele întrebări;
- Ultimele răspunsuri;
- Întrebările mele - aici găsiţi ceea ce vă interesează;
- Întrebări fără răspuns;
- Regulament forum;
- Subiecte urmărite de mine.
Gabriela Pintea, Consilier juridic
ehehee, daca as fi si eu mai tanara, pe toate le-as sti!
multumesc!