Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Acces citire mesaj
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Acces citire mesaj

Buna ziua,

Ultima mea intrebare pe FORUM a avut 36 de vizualizari si un mesaj, iar acum nu mai este disponibila, nu mai pot fi citite nici intrebarea si nici mesajul primit. Ma poate ajuta cineva?

Multumesc, Daniel
Intrati in contul dvs. si veti avea acces la activitatea dvs. pe forum , deci veti gasi ce cautati.
Poate ati postat in forum nepotrivit si a fost mutat de moderatori. Acesta e subiectul?
www.avocatnet.ro/content/for...
Fara nici o avizare sau referinta asupra locului unde a fost mutat mesajul ?
In calitate de moderator se poate sterge mesaje sau topicuri intregi, inchide/deschide sau muta discutii.

Mutarea discutiei permite mutarea unei acesteaia dintre-un forum in altul, in cazul in care utilizatorul care a deschis-o nu a pozitionat-o in cel mai potrivit Forum pentru discutia respectiva.
Pentru a ajuta utilizatorii sa isi gaseasca topicurile pe care le-au deschis exista link-ul Intrebarile mele pe care il puteti vedea daca duceti cursorul mouse-ului pe cuvantul Forum incadrat in dreptunghi rosu din dreapta ecranului, sus, sub bara neagra.

Nu zic ca ar trebui sa multumiti ca vi s-a mutat subiectul dar trebuie sa stiti ca o intrebare postata intr-un forum nepotrivit are putine sanse sa i se raspunda :)