Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Eliberare adeverinta pentru buletin de la primarie
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Eliberare adeverinta pentru buletin de la primarie

Am pierdut buletinul si ca sa imi fac altul nou trebuie sa ma duc la primarie sa imi elibereze o adeverinta dar acestia nu vor din cauza unei amenzi pe care nu am bani sa o platesc.
Ce este de facut in cazul asta?

Multumesc anticipat,
Buna ziua, adeverinta de la primarie poate fi inlocuita de extras de carte funciara de informare sau de contractul de vanzare cumparare al imobilului; cu conditia sa aveti calitatea de proprietar