Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionare anticipata
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionare anticipata

Stiti cumva s-a dat vreo dispozitie legala care prevede faptul ca te poti pensiona anticipat daca impreuna, vechimea in munca si varsta insumeaza peste 90 de ani?
Va multumesc
1. Zvonuri de acest gen le lanseaza fiecare dupa cum ii convine lui.

2. Nu se poate legifera asa ceva.