Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Comunicare acte procedura la sediul ales
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Comunicare acte procedura la sediul ales

Buna ziua,
In cazul unei persoane juridice, care a mandatat o firma recuperari creante,sa-i recupereze o suma de bani si care este reprezentata prin avocat in instanta, cum completeaza datele din cererea de chemare in judecata referitoare la sediu, in situatia in care se doreste ca actele de [procedura sa fie comunicate la sediul mandatarului? SC X, cu sediul als la SC jY ( manadara)?
Multumesc.
SC....., cu sediul in ..... si sediul procesual ales la......