Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Cum sterg un subiect deschis de mine?
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Cum sterg un subiect deschis de mine?

Consider ca o problema pusa de mine a fost epuizata, si nu mai face obiectul dezbaterii.Cum fac sa sterg subiectul respectiv?
Multumesc
O sa se ocupe de aceasta moderatorul sectiunii respective din forum. O seara buna.
va referiti la mesajele postate de dvs in trecut avand alte subiecte deschise de dvs?
Daca raspunsul e DA, atunci puteti sa stiti ca mesajele raman mereu in arhiva.
Asta datorita ca poate mai sunt unii care pot ci9ti mesajele postate de altii ca sa le fie de ajutor.