avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 344 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ACREDITATA SAU NU?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ACREDITATA SAU NU?

Buna ziua
As vrea sa stiu daca forma de invatamant ID din cadrul Universitatii Spiru Haret / Management Financiar Contabil Bucuresti -specializarea Contabilitate si Informatica de Gestiune este acreditata .
VA MULTUMESC
Cel mai recent răspuns: Sorin Susca , Consilier juridic 14:58, 23 Martie 2009
Cel mai sigur ar fi daca ati suna direct la secretariatul facultatii .Ei sunt cei mai in masura sa va dea un raspuns competent.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pot fi promovata la studii superioare crimea crimea Lucrez in administratia locala si anul acesta adica 2009 am terminat facultatea respectiv Universitatea Spiru Haret specializarea contabilitate informatica ... (vezi toată discuția)
Despre spiru haret M. V. M. V. Buna seara! Sunt absolventa a Facultatii de Geografie (licenta si master) din cadrul Universitatii din Craiova, forma de invatamant zi,buget.M-am hotarat sa ... (vezi toată discuția)
Eliberare diploma de licenta de la universitatea spiru haret Nimi Nimi Buna ziua, Sunt absolvent al Facultatii de Drept si Administratie Publica din Bucuresti,specializarea Drept,din cadrul Universitatii Spiru Haret,durata ... (vezi toată discuția)