Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ACREDITATA SAU NU?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ACREDITATA SAU NU?

Buna ziua
As vrea sa stiu daca forma de invatamant ID din cadrul Universitatii Spiru Haret / Management Financiar Contabil Bucuresti -specializarea Contabilitate si Informatica de Gestiune este acreditata .
VA MULTUMESC
Cel mai sigur ar fi daca ati suna direct la secretariatul facultatii .Ei sunt cei mai in masura sa va dea un raspuns competent.