Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bucatar cantina din sistemul bugetar
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bucatar cantina din sistemul bugetar

As dorii sa stiu cum arata si ce contine contractul colectiv de munca, fisa postului si efectivul de copii pt un bucatar la 8h.
CCM din ce ramura sau sector de activitate doriti ?

fisa post bucatar
[ link extern ]

Normative încadrare personal didactic auxiliar şi nedidactic
Grădiniţa cu program prelungit şi grădiniţa care funcţionează împreună cu creşa cu program zilnic
bucatar la 15 copii in medie

Grădiniţa cu program săptămânal şi grădiniţa care funcţionează împreună cu creşa cu program săptămânal
bucatar la 12 copii in medie

Internat si cantina
bucatar pentru pentru fiecare 80 de mese servite în medie pe zi (0,25 mic dejun, 1 masa de prânz, 0,75 cina).