Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Formular S1
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Formular S1

buna ziua,as avea si eu nevoie urgenta de un raspuns de unde pot obtine acest formular S1,daca il pot primi prin curier si ce acte trebuie sa trimit pt a aobtine acest formular!eu sunt in franta de aproape 2 ani,nu am avut securitate sociala,iar acum imi depun dosarul la prefectura pt eliberarea cartii de sejur,dar inainte de asta imi trebuie securitate sociala,iar cei de aici din franta mi-au cerut acest formular S1, si as mai vrea sa stiu daca il pot obtine fara sa revin in tara!!! va multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
merci mult de tot :) am toate acetele necesare in afara de acest formular,sper doar sa nu fiu nevoit sa ma intorc in tara sa-l recuperez!