Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Acte necesare ptr un depozit [micut] cu materiale de ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Acte necesare ptr un depozit [micut] cu materiale de constructie in curtea unei gospodarii de la tara

as vrea sa deschid un mic depozit cu mat de constructii si nu stiu ce acte sant necesare daca poate cineva sa ma ajute cu niste lamuriri si in plus daca fac comert cu haine second hande in pete etc am voie sa vind ocazional si de la sediul firmei fara sa fiu nevoit sa deschid un magazin de acest fel?multumesc.
Infiinatati o firma si declarati punctele de lucru pentru orice activitate. Daca ati declarat ca la sediu nu aveti activitate, nu puteti vinde acolo , veti declara ca la sediu aveti activitate .
multumesc mult o zi buna