Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bani de liceu - procedura de acordare
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bani de liceu - procedura de acordare

care este metodologia de acordare a ,,banii de liceu,,pentru elevii
OMEdC nr. 4839/2004 privind criteriile specifice şi metodologia de acordare a sprijinului financiar în cadrul Programului naţional de protecţie socială "Bani de liceu"