Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Declarare punct de lucru la pfa
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Declarare punct de lucru la pfa

Buna ziua,

Revin cu o intrebare legat de un pfa.
Vrea sa isi inchirieze un spatiu pt a desfasura activitatea, sa si angajeze persoane, trebuie sa declare punctul de lucru la registrul comertului? spatiul unde o sa isi desfasoare activitatea are nevoie de autorizatie de functionare? (pfa-cosmeticiana. iar spatiul este la parterul unui bloc.)

multumesc mult pt ajutorul acordat de fiecare data cand am avut ceva sa intreb.
Da, la Reg.comertului .