avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 608 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Proiect de lege pentru modificarea OUG 111/2010
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Proiect de lege pentru modificarea OUG 111/2010

Are cineva textul proiectului de lege ce a trecut azi in senat de comisia muncii.
Nu reusesc sa-l gasesc, desi site-ul cdep e chiar bine pus la punct.

Multumesc
Cel mai recent răspuns: grandanat , utilizator 10:17, 4 Octombrie 2013
Am identificat proiectul de lege.

Pl nr. L167/2013
Propunere legislativă pentru modificarea şi completarea Ordonanţei de Urgenţă a Guvernului nr.111 din 8 decembrie 2010 privind concediul şi indemnizaţia lunară pentru creşterea copiilor, aprobată prin legea nr.132/2011, cu modificările şi completările ulterioare

[ link extern ]

Forma initiala poate fi vazuta pe site-ul ces.

[ link extern ]


Ultima modificare: Vineri, 4 Octombrie 2013
grandanat, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Zi libera in codul muncii - ziua sfantului apostol andrei Aargau Aargau Buna ziua, am inteles ca ieri a fost adoptat in Parlament sa fie introdusa ziua de 30. Noiembrie ca zi de Sarbatoare legala. Imi puteti va rog spune daca ... (vezi toată discuția)
Modificari la indemnizatie crestere copil pazvanti pazvanti Buna ziua, Avand un copil de cateva luni urmaresc modificarea referitoare la indemnizatia de crestere acopilului. Mai exact, ceea ce este prezentat in acest ... (vezi toată discuția)
Camera deputatilor adresa nr.111/2016 din 29.martie.2016 paris50paris paris50paris Buna ziua da ca se poate sa mi expice si mie cineva in legatura cu camera deputatilor daca sa dat aviz farvorabil pt despagubiri banetii ? Familia mea a fost ... (vezi toată discuția)