Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Proiect de lege pentru modificarea OUG 111/2010
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Proiect de lege pentru modificarea OUG 111/2010

Are cineva textul proiectului de lege ce a trecut azi in senat de comisia muncii.
Nu reusesc sa-l gasesc, desi site-ul cdep e chiar bine pus la punct.

Multumesc
Am identificat proiectul de lege.

Pl nr. L167/2013
Propunere legislativă pentru modificarea şi completarea Ordonanţei de Urgenţă a Guvernului nr.111 din 8 decembrie 2010 privind concediul şi indemnizaţia lunară pentru creşterea copiilor, aprobată prin legea nr.132/2011, cu modificările şi completările ulterioare

[ link extern ]

Forma initiala poate fi vazuta pe site-ul ces.

[ link extern ]

grandanat, utilizator