Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Recuperare drepturi banesti
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Recuperare drepturi banesti

buna ziua.
as dori sa stiu ce trebuie sa mai fac pentru a-mi recupera drepturile banesti de la o societate. mentionez ca am actionat in instanta si am castigat procesul atat la tribunal cat si la curtea de apel, am contactat un executor am efectuat expertiza contabila cu privire la actualizarea sumei; executorul nu a realizat nimic deoarece toate datele pe care i le-am dat nu au fost de folos iar solutii din partea lui nu am primit, am depus plangere si la parchet este in curs de desfasurare. ce mai pot sa fac?
Nu mai puteti face nimic, intrucat ati uzitat de toate caile legale pentru a va recupera drepturile stabilite in baza unei hotarari judecatoresti.

Probabil sa schimbati executorul judecatoresc.