Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cat te costa relatia cu banca?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cat te costa relatia cu banca?

Pentru cei care aveti firme - ati calculat vreodata toate cheltuielile pe care le presupune un cont bancar? Toate comisioanele pentru operatiuni si taxe de administrare, toate cheltuielile asociate platilor etc? Sunt curios la ce suma ati ajuns.
Sumele sunt enorme, mai bine nu calculati.
Vad ca au calculat deja cei de la OTP: [ link extern ] /