Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Infiintare PFA pentru administrare imobile
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Infiintare PFA pentru administrare imobile

as vrea sa stiu ce acte sunt necesare ptr infiintare PFA administrator asociatii de proprietari si care este procedura.
va multumesc!
Puteti informatiile de la adresa
[ link extern ]

si de la adresa www.avocatnet.ro/content/art...