Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale sediu firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

sediu firma

va rog frumos, daca stie cineva, de pe care sait se poate afla sediul social al unei firme? la ministerul finantelor este doar localitatea,strada si numarul de imobil fara apartament......
Pentru aflarea sediului complet al unei societati faceti o cerere de furnizare de informatii la registrul comertului.
Puteti afla localitatea in care se afla, numarul de inmatriculare, starea firmei, codul unic de inregistrare de aici: [ link extern ] /

Pentru mai multe informatii depuneti formularul urmator la registrul comertului [ link extern ]
ContSters20980, utilizator