Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Buna ziua - dosar de negasit pe portalul instantelor ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Buna ziua - dosar de negasit pe portalul instantelor de judecata

Va rog sa-mi spuneti, daca este posibil ca un dosar sa nu apara pe site-ul just.ro desi astazi a avut loc prima sedinta pentru judecarea cauzei ( asta afirma o anume persoana). Am sunat la relatii cu publicul al judecatoriei respective si nici dumnealor nu au gasit acest dosar. Va multumesc.
nico7777, utilizator
just.ro este situl Ministerului Justitiei si nu aici apar dosarele ci pe situl portal.just.ro ....
Daca nu merge dupa numar, in coltul din dreapta sus al ecranului apare sectiunea cautare in portal: introduceti aici numarul iar daca nu merge nici asa intrati la Parti si introduceti acolo numele unei parti. Daca nu gasiti nimic inseamna ca nu exista pe rolul instantei acel dosar, sau nu cautati la instanta unde s-a deschis dosarul.
Aceeasi problema o am si eu, am nr. de dosar, dar pe portal.just nu gasesc acest dosar, nu inteleg care este cauza....