Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Ord. M.E.F. nr. 3.512 din 27 noiembrie 2008 ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Ord. M.E.F. nr. 3.512 din 27 noiembrie 2008 (*actualizat*) privind documentele financiar-contabile

Buna ziua,
va rog sa ma ajutati cu o varianta completa, actualizata a acestui act normativ(Ord. M.E.F. nr. 3.512 din 27 noiembrie 2008 (*actualizat*) privind documentele financiar-contabile) sau cu cele patru anexe, ale actului, in format .pdf.

Va multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~
ORDIN Nr. 3512 din 27 noiembrie 2008 privind documentele financiar-contabile:

[ link extern ]