Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori Actiuni, valorificare
Discuție deschisă în Bursa de valori

Actiuni, valorificare

In 2006 cetatenii au primit un extras de cont de la depozitarul central cu actiuni la diferite sif-uri.Vreau sa stiu daca acestea au valoare si cum se pot vinde? Multumesc!
Da, pentru a afla valoarea la zi a actiunilor la sif-uri intrati pe pagina de net a bursei de valori.
Pentru a incasa dividendele pe ultimii trei ani, luati legatura cu fiecare din sif-uri.
Pentru a va vinde aceste actiuni, sa mergeti la un broker autorizat din regiunea dumneavoastra.