avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 621 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Nedumerire asistent maternal
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Nedumerire asistent maternal

Daca am avut schizofrenie paranoida 5 ani, pot dupa ceva vreme cand sunt binesa fac cursuri de asistent maternal?
mai raspunde cineva?
Ultima modificare: Luni, 11 Noiembrie 2013
arinna, utilizator
Cel mai recent răspuns: Valeriu TUDOR , Consultant resurse umane 12:39, 12 Noiembrie 2013
Conditiile pntru a deveni asistent maternal le gasiti pe:

[ link extern ] /

su pe:

[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum devin asistent maternal??? mihasava mihasava Buna seara...Locuiesc in bucuresti,in sectorul 5...As vrea sa devin asistent maternal,insa nu prea stiu unde trebuie sa merg...Ma poate indruma ... (vezi toată discuția)
Pensie de invaliditate brdcristea brdcristea Buna ziua Baiatul mea in varsta de 40 ani a fost diagnosticata cu schizofrenie paranoida in 2006..... A avut o perioada cand a mai lucrat . Vechime ... (vezi toată discuția)
Salutare tuturor. simt nevoia sa ma descarc undeva căci nu știu ... Schizophren3060 Schizophren3060 Salutare tuturor. Simt nevoia sa ma descarc undeva căci nu știu ce sa fac în situația următoare. Din 2016 de când am renunțat la facultate am ... (vezi toată discuția)