Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita cu probleme
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita cu probleme

Ce se mai poate face in conditiile in care Primaria Municipiului Bucuresti a fost somata prin executor judecatoresc sa achite o suma debitoarei X, au trecut 35 de zile si nu a dat nici un raspuns, apoi s-a blocat contul PMB (la Trezorerie), au trecut 30 de zile si nu s-a trimis la executor nici un raspuns si nici banii nu au fost virati in contul BEJ? Va multumesc!
Executorul stie ce are de facut! Plingere penala sau executarea altor bunuri ale primariei.