avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 204 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Noua modificare a legii nr. 31/1990
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Noua modificare a legii nr. 31/1990

Buna ziua,

As vrea sa stiu daca s-a adoptat OUG privind noua modificare a legii 31 si daca stie cineva la ce se refera noile modificari.
Am citit ceva saptamana trecuta, dar fugitiv si nu stiu exact la ce se refera acestea.
Merci!
se discuta modificarea, insa este doar la faza de proiect...;)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Aplicare lege441/2006 - iulie 2007 adinka adinka azi a aparut pe "revistapresei.ro' stirea: "aplicarea modificarilor de statut generate de legea de modificare a legii 31/1990 se prelungeste cu sapte luni) ... (vezi toată discuția)
Locuinte anl - s-a modificat legislatia? nikitta_1972 nikitta_1972 Stie cineva care sunt ultimele noutati privind vanzarea locuintelor ANL? Saptamanile trecute am citit articolul de mai jos: \"Plenul Senatului a adoptat, ... (vezi toată discuția)
Venituri in concediul crestere copil gaby_carey gaby_carey Cunosc modificarile aduse OG 111/2013, doresc sa stiu cum pot sa realizez veniturile (in limita a 6 ISR) ? La ce se refera VENITURILE SUPUSE IMPOZITULUI PE ... (vezi toată discuția)