Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Deces admnistrator si asociat SRL
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Deces admnistrator si asociat SRL

buna ziua,
am o firma infiintata in 2009, cu 2 asociati din care unul este si administrator,care a si decedat in noiembrie 2013.firma a avut activitatea suspendata pana in iulie 2013 si a fost reactivata automat din iulie.acum am primit o notificare ca nu am depus declaratiile.ce pot face eu ca asociat ramas sa o pot inchide de tot.
In speranta unui raspuns,
Va multumesc anticipat.
Contactati un practician in insolventa si lichidati voluntar societatea. Un specialist va va explica pas cu pas ce aveti de facut