Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Tulburare de posesie?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Tulburare de posesie?

cum se poate dovedi sau demonstra o tulburare de posesie?=D>
Puteti formula plangere penala pentru tulburare de posesie in termen de un an de la tulburare si dovediti cu martori si actul de proprietate .
Nici nu stim ce posesie e tulburata... ne-ar trebui niste detalii.
Martori, poze, filme, depinde.