Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Cum pot sa directionez 2% din impozit catre o ...
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Cum pot sa directionez 2% din impozit catre o asociatie de locatari.

Buna ziua. As dori sa stiu ce trebuie sa fac ca sa directionez 2% din inpozit catre asociatia de locatari unde locuiesc,iar acei bani sa poata fi folositi numai pentru reparatii in cadrul asociatiei de locatari
Trebuie sa fie o cale sa pot sa adun cei 2% pentru asociatia de propietari, Daca trebuie sa infintez ceva, am sa o fac.