Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infiintare Firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infiintare Firma

Buna seara, acuma vro 2 luni de zile impreuna cu cineva am deschis o firma SRL-D, firma a fost aprobata, urma sa facem stampila si sa platim punctul de lucru sau mai urma, totu a ramas in stand by, persoana cu care am deschis firma a vrut sa renunte, acuma problema este urmatoare, care este demersu sa scot persoana respectiva din firma ? trebuie sa platesc ceva? care ar fi costurile, Vreau sa pornesc firma mai departe singur !
Multumesc, si as aprecia niste raspunsuri sa fie cat mai inteles pentru ca nu sunt foarte priceput !
te adresezi la registru comertului unde ai infintat-o si acolo afli toate raspunsurile