Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Clauze contractuale
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Clauze contractuale

In ce contracte comerciale pot avea ca si clauza de incetare a acestora denuntarea unilaterala cu un preaviz de 15 zile si rezilierea conf. NCC?

Multumesc,
Faceti un referat eneeric sau aveti un contract concret la care va referiti?