Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Art 85 Legea 76/2002
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Art 85 Legea 76/2002

Buna ziua ,
Va rog sa-mi dati si mie niste lamuriri privind art.85 referitor la facilitatile date de Stat societatilor care angajeaza persoane cu varsta de peste 45 de ani aflate in somaj .Am inteles ca s-au facut niste modificari .
Multumesc.
Modificarile la Legea 76/2002 facute in 2013 le gasiti aici:
www.avocatnet.ro/content/art...