Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Recalculare drepturi banesti
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Recalculare drepturi banesti

In prioada aprilie 2012-iulie 2012 nu am incasat salariul, am dat in judecata angajatorul si am cistigat"plata drepturilor salariale aferente perioadei 02.04.2012 pana in 23.07.2012 care urmeaza a fi actualizate cu rata inflatiei si dobanda legala aferenta calculata pana la data platii efective".
Care este modul de calcul?
Vedeti acest articol : Mod de calcul pentru drepturile salariale stabilite prin hotarare judecatoreasca
[ link extern ]