Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Contestatie executare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Contestatie executare

Am introdus o contestatie la executare la o instanta necompetenta! Ce se va intampla?
Instanta trimite contestatia la instanta competenta?
Instanta respinge contestatia?#-o
Se va trimite la instanta competenta dupa ce instanta sesizata isi va declina competenta.