Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Deseuri periculoase
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Deseuri periculoase

Doresc exemplare Formulare raportare deseuri periculoase la Directia sanitara si Agentia de mediu.Multumesc
Reveniti cu mai multe detalii pentru ca sunt o multitudine de formulare. E vorba de deseuri medicale?
Gasiti mai multe informatii aici
[ link extern ]
Formularele de raportare, in format electronic, se gasesc si pe site-ul agentiei teritoriale de mediu.
POPA GHEORGHE, Specialist in domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca