Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Perioada de reevaluare cladiri
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Perioada de reevaluare cladiri

Buna ziua,
Intrebarea mea este legata de periodicitatea realizarii reevaluarii.
Daca pana acum am facut reevaluare din 3 in 3 ani, ultima reevaluare fiind in anul 2012, pot face o reevaluare in anul 2013?
Multumesc
Reevaluarile le puteti face in fiecare an insa obligatoriu din 3 in 3 ani :)