Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie limita de varsta
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie limita de varsta

Cum se va calcula si cind se va aplica noul punctaj al pensiei pentru limita de virsta acordate in 2011 cu un punctaj stabilit la 2.68766,si care va fi noul punctaj.Va multumesc.
Va multumesc pentru clarificari si va rog sami spuneti daca in urma modificarii punctajului mediu anual casa trebuie sa elibereze o noua decizie cu acest punctaj modificat
Pentru orice modificare de punctaj mediu anual se emite alta decizie.