Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Trecere de la impozit pe profit la impozit pe venit la ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Trecere de la impozit pe profit la impozit pe venit la comert

Buna ziua.
Daca la o firma de vanzare cu amanuntul la 31.12.2013 am venituri sub 65000 euro, este obligatorie depunere decl. 010 in 30 de zile si trecerea la microinteprindere de la imp pe profit?
Multumesc.
da
Multumesc, nu eram sigura.