Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Stagiu de cotizare privind concediile medicale
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Stagiu de cotizare privind concediile medicale

Nu pot sa obtin de la ultimul angajator stagiul de cotizare privind concediile medicale.Avand in vedere ca, concediile medicale se declara in D112, pot sa obtin aceasta adeverinta si din alta parte? (Casa de Pensii, Finante...?). Multumesc.
Da,o puteti obtine de la Casa Judeteana de Pensii.