Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Nu am primit raspuns in Forum
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Nu am primit raspuns in Forum

ce fel de site e asta? pt ce e fc daca nimenii nu rasp ? am adresat acceias intrebare de 3 ori am avut ceei 7 anii d aks am vb ft frum , ce rol are site asta ? si intrebare mea sa sters cum nu stiu ... lume buna nu mai adresati intrebarii k si asa nu va rasp nimenii... si lumea care va adresseaza p site inseamna k va roaga sa ii rasp ... nu stiu ce fel de site e asta. va multumescX-(
@ Interventie moderator

Daca ati fi citit Regulamentul de postare pe forum ati fi observat;

1. Consultantii care participa la discutii in forum o fac voluntar, fara a fi motivati in vreun fel de Avocatnet.ro. De aceea, trebuie sa intelegeti ca nimeni nu este obligat sa raspunda intrebarii dumneavoastra si, cu atat mai mult, nu va putem garanta un raspuns complet, corect si de actualitate. Trebuie sa discerneti singur in ce masura raspunsurile primite va pot ajuta in cazul supus dezbaterii.

2. Nu adresa aceeasi întrebare pe mai multe sectiuni ale forumului si nu deschide acelasi topic de mai multe ori. In acest caz topicurile si/sau raspunsurile in plus vor fi sterse de administratori sau moderatori.

Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/tag...