Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Sentinta definitiva Banca
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Sentinta definitiva Banca

Buna ziua,
M-ar interesa hotararea definitiva in cazul Bancii Volksbank,unde au castigat petentii in "proces comun".
Stie cineva despre acest lucru ?
Cum pot obtine aceasta hotarare,pentru a ma ghida in acelasi sens ?
Eventual un model de cerere de chemare in judecata a bancii,pentru clauze abuzive.
Va multumesc.
29.01.2014 - Respinge recursul ca nefondat. Obliga recurenta la plata cheltuielilor de judecată către intimata Irevocabilă.

[ link extern ]

ContSters257414, utilizator
Da.Am vazut.Insa,m-ar interesa hotararea pe larg.Se poate obtine cumva,sau,poate,nici nu s-a redactat...
Va multumesc.
Motivarea sentintei de fond o gasesti aici: [ link extern ] /
Multumesc.O zi buna.