Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... spor pt master
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

spor pt master

buna,va rog frumos sa imi dati temeiul legal prin care se prevede acordarea unui spor pt f-ctionarii publici care au masterul .multumesc frumos.
Nu crede ca exista o asa reglementare :(
Nu exista asa ceva
Din pacate, doar pentru cei cu doctorat...
la functia publica in Legea 188/1999 masterul este doar conditie pentru ocuparea unei functii de conducere art. 57(7)