Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita membru ONG
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita membru ONG

Salutare!

Daca am o creanta pt care s-ar putea sa fiu executat silit si eu sunt membru fondator si presedinte intr-un ONG, exista posibilitatea sa fie afectat patrimoniul ONG sau patrimoniul cu care am contribuit in constituirea ONG?
Nu se confunda patrimoniile, dvs ca persoana fizica raspundeti doar cu patromoniul persoanei fizice.