Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Autovehicule nesupuse inmatricularii
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Autovehicule nesupuse inmatricularii

Care sunt autovehiculele nesupuse inmatricularii sau unde le gasesc?
Puteti face o sesizare la Inspectoratul Judetean de Politie in vederea efectuarii cercetarilor cum a instrumentat cazul. Astfel se vor clarifica si aspectele care l-au determinat sa incadreze cazul doar la anumite infractiuni.